На Шрі-Ланці мавпа випадково позбавила електрики всю країну

На Шрі-Ланці стався курйозний інцидент. Через мавпу, яка проникла на електростанцію, була знеструмлена ціла країна.
Відключення почалося близько 11:00 за місцевим часом 9 лютого. Через це місцеві були змушені вмикати генератори, пише 24 канал.
Як пояснив Міністр енергетики Кумара Джаякоді, сталося це через мавпу, яка потрапила на трансформатор мережі, що призвело до дисбалансу в системі.
У соціальних мережах ситуація спричинила хвилю насмішок.
Першочергово люди розкритикували владу. Ось, які коментарі вони залишали:
- «Мавпа-шахрай вивела з ладу всю електромережу Шрі-Ланки після того, як спровокувала повний збій на підстанції в Коломбо».
- «Одна мавпа = повний хаос. Час переосмислити інфраструктуру?».
- «Тільки в Шрі-Ланці група мавп, що б'ються на електростанції, може спричинити відключення електроенергії по всьому острову».
Мавпи на Шрі-Ланці можуть завдавати значної шкоди як людям, так і навколишньому середовищу. Вони часто забираються в будинки, готелі та ресторани в пошуках їжі. Аби добути собі їжу, мавпи можуть перевертати смітники, псувати меблі, красти особисті речі (телефони, окуляри, їжу).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.