Реформа ТЦК та СП розділить їхні функції на три напрямки, – Міноборони
Для територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Міноборони готує реформу, яка буде зосереджена на соціальних питаннях, обліку військовозобов'язаних та підготовці населення до служби.
Про це йдеться в інтерв'ю першого заступника міністра оборони Івана Гаврилюка «Укрінформу», пише «Українська правда».
«Що стосується реформування, то ми плануємо розділити функції і завдання, які покладаються на Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, на їхні складники.
Наприклад, перший складник – соціальні питання – мають бути відокремлені.
Другий складник – власне ТЦК. Вони і надалі займатимуться обліком резервістів і всіх військовозобов'язаних, призиватимуть їх на курси перепідготовки, направлятимуть на відповідні збори.
І третій складник – це питання підготовки населення до проходження служби в Збройних силах чи підрозділах Сил безпеки і оборони. Цю функцію також плануємо відокремити», – сказав Гаврилюк.
Нагадаємо: для військовослужбовців ТЦК планують розробити правила щодо поводження з військовозобов’язаними.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У ТЦК помер 32-річний буковинець: поліція з'ясовує обставини
- Біля будівлі ТЦК у Кам'янці-Подільському стався вибух – є загиблий і поранені, – ЗМІ
- У ТЦК в Рівному підірвався 21-річний безробітний з Житомирщини, – СБУ