Начальника Волинського обласного центру з гідрометеорології покарали за премії дружині і тещі

Начальника Волинського обласного центру з гідрометеорології покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Луцький міськрайонний суд притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, начальника Волинського обласного центру з гідрометеорології.
Посадовець вчиняв дії та приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів. Упродовж 2023-2024 років начальник центру видавав і підписував накази про видачу премій дружині та тещі, які працюють у цій же установі.
Правоохоронці склали 40 протоколів про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.
Суд визнав посадовця винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафів, які уже сплачені.
Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню начальником центру адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла Українському гідрометеорологічному центру Державної служби України з надзвичайних ситуацій подання у порядку ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.