Поділитись:

У Луцьку жінка народила 14-ту дитину

Четвер, 30 січня 2025, 15:50
У Луцьку жінка народила 14-ту дитину

З волинського перинатального виписали волинянку, яка народила14-ту дитину.

Про це інформує Волинське обласне медоб'єднання захисту материнства і дитинства.

Із 14 дитиною сьогодні виписалася з Волинського обласного перинатального центру Любов Ройко.

14-м в родині став хлопчик. Велика сім’я, яка виховуватиме відтепер 8 доньок та 6 синів, мешкає в селі Башлики Луцького району. Пані Любов має почесне звання «Мати-героїня».

На запитання, чи важко подружжю виховувати стільки дітей, багатодітна мама відповіла:

«Все помаленьку, з добром і любов’ю. Зараз уже є кому допомагати».

Нагадаємо: нещодавно до патрульних Волині звернувся водій з проханням допомогти його дружині, у якої розпочалися перейми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів