Поділитись:

У Луцьку покарали чоловіка, який збрехав про замінування автобуса

Середа, 29 січня 2025, 19:29
У Луцьку покарали чоловіка, який збрехав про замінування автобуса

Покарали чоловіка, який збрехав про замінування пасажирського автобуса.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.

Чоловіка визнали винним у кримінальному правопорушенні проти громадської безпеки та завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності.

За даними слідства, обвинувачений перебуваючи в пасажирському автобусі сполученням «Луцьк — Рівне», зателефонував до поліції та повідомив, що транспорт замінований. Засудженого викрили за номером телефону. У суді чоловік повністю визнав свою вину, мотиви свого вчинку пояснити не зміг.

Відомо, що обвинувачений родом з Львівщини, має інвалідність 3 групи, не працює, розлучений, на утриманні має неповнолітнього сина.

Спочатку призначили чоловіку покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки. Потім від відбування призначеного основного покарання cуд обвинуваченого звільнив, замінивши його іспитовим терміном строком на 1 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів