Поділитись:

Волинянин віз «мандрівників» до кордону, але не довіз (фото)

Понеділок, 20 січня 2025, 14:19
Волинянин віз «мандрівників» до кордону, але не довіз (фото)

На Волині прикордонники затримали двох чоловіків, які планували незаконно перетнути кордон, та 28-річного волинянина, який їх віз до держрубежу.

Про це повідомила пресслужба Волинського прикордонного кордону.

У ніч на понеділок, 20 січня, у прикордонному районі на Ковельщині були затримані 32-річний мешканець Кропивницького та 38-річний житель Дніпра.

Чоловіки їхали в автомобілі «мерседес» під керуванням уродженця Камінь-Каширського району. Під час перевірки документів громадяни не змогли пояснити правоохоронцям мети свого перебування у прикордонні.

Згодом прикордонники з'ясували, що чоловіки прямували до кордону, який збиралися незаконно перетнути.

«Мандрівників» доставили до прикордонного підрозділу для складання відносно них адмінматеріалів за ст. 204-1 КУпАП.

У діях водія – 28-річного волинянина – вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 332 КК України. Про цей випадок прикордонники поінформували співробітників Нацполіції.

Нагадаємо: 19 січня у Луцьку затримали працівника Управління патрульної поліції у Волинській області. Його підозрюють у зловживанні впливом та переправленні осіб через кордон.

Волинянин віз «мандрівників» до кордону, але не довіз (фото)Волинянин віз «мандрівників» до кордону, але не довіз (фото)Волинянин віз «мандрівників» до кордону, але не довіз (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів