Багато каченят: блогери показали, яке всередині найбільше луцьке виробництво косметики (відео)

Блогери побували на одному з найбільших українських виробництв косметики бренду Mr. Scrubber, яке розташоване поблизу Луцька.
Відео із «залаштунків» опублікувала інфлюенсерка Ксенія у мережі Тік Ток.
«На підприємстві розташований дуже великий та красивий офіс, де народжуються ідеї», – розказує лучанка.
На відео видно, що на підприємстві багато рожевих та м'яких меблів. На стінах висять картини з качками, які є справжньою «родзинкою» бренду.
Людей на виробництві працює чимало. Вони виконують роботу у спеціальних захисних шапочках.
Нагадаємо, Mr.Scrubber – це луцький бренд, який виробляє косметику для догляду за обличчям та всім тілом. Компанія розпочала свою діяльність у 2015 році та відкрила фірмові магазини у кількох країнах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.