Поділитись:

Луцька міська рада хоче купити фотоапарат за понад 100 тисяч

Четвер, 16 січня 2025, 10:10
Луцька міська рада хоче купити фотоапарат за понад 100 тисяч

Виконавчий комітет Луцької міської ради хоче купити фотоапарат та об'єктив до нього й готовий витратити на це понад 100 тисяч гривень з бюджету.

Відповідна тендерна закупівля з'явилась на майданчику Prozorro у понеділок 13 січня.

Купити ж планують бездзеркальну камеру Canon EOS R8 Body або її еквівалент та об’єктив Canon RF 24-105 mm f/4 L IS USM чи інший, але з такими ж характеристиками. Очікувана вартість закупівлі становить 115 тисяч гривень.

Придбати техніку мають до 14 лютого 2025 року.

Податися на тендер можна до 21 січня 2025 року, а торги розпочнуться наступного дня – 22 січня. Якщо буде декілька учасників, виграє той, хто запропонує найнижчу вартість. Мінімальний крок пониження ціни 575 гривень.

Зауважимо, що у роздрібних магазинах за таку камеру просять від 48 тисяч гривень. Ціна ж на об'єктив у роздрібних інтернет-маркетах стартує від 47 тисяч.

Ціни на фотокамеруЦіни на фотокамеру

Ціни на об'єктивЦіни на об'єктив

Нагадаємо: 6 січня департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради оголосив закупівлю на суму в 1 мільйон гривень. Ці кошти з міської казни планують потратити на встановлення мобільних біотуалетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів