Волинський красунчик-рятувальник показав, як правильно падати
Середа, 15 січня 2025, 11:26
Красень з волинської ДСНС розповів, як поводити себе при ожеледиці.
Ролик опублікували в акаунті управління у тіктоці.
Отож база під час ожеледиці така:
- По-перше, не тримайте руки в кишенях.
- Друге: робіть короткі кроки.
- Третє: одягайте взуття із ребристою поверхнею. Це дасть можливість тримати рівновагу і у разі падіння можливість згрупуватися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Буде дути: волинян попередили про зміни погод
- Як довго триватиме січнева «весна»: прогнози синоптиків
- Аномальний січень: у Луцьку зафіксували перший температурний рекорд