Волинський красунчик-рятувальник показав, як правильно падати

Середа, 15 січня 2025, 11:26

Красень з волинської ДСНС розповів, як поводити себе при ожеледиці.

Ролик опублікували в акаунті управління у тіктоці.

Отож база під час ожеледиці така:

  • По-перше, не тримайте руки в кишенях. 
  • Друге: робіть короткі кроки.
  • Третє: одягайте взуття із ребристою поверхнею. Це дасть можливість тримати рівновагу і у разі падіння можливість згрупуватися.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: