Поділитись:
Волинський красунчик-рятувальник показав, як правильно падати
Середа, 15 січня 2025, 11:26

Красень з волинської ДСНС розповів, як поводити себе при ожеледиці.
Ролик опублікували в акаунті управління у тіктоці.
Отож база під час ожеледиці така:
- По-перше, не тримайте руки в кишенях.
- Друге: робіть короткі кроки.
- Третє: одягайте взуття із ребристою поверхнею. Це дасть можливість тримати рівновагу і у разі падіння можливість згрупуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.