На Волині на чверть зросла кількість хворих на застуду та грип

За другий тиждень 2025 року (з 6 по 12 січня) захворюваність на ГРВІ у Волинській області зросла на 24%.
Про це інфомує Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Головний державний санітарний лікар Волині Наталія Янко повідомляє, що занедужало 3797 людей (минулого тижня було 3057), половина з них – 2111 – діти. Зареєстровано 2 випадки COVID-19, зокрема, в однієї дитини.
Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ становить 372,7 на 100 000 населення, що на 32% менше епідемічного порога, розрахованого для Волині.
Всього з приводу ГРВІ до інфекційних стаціонарів госпіталізовано 73 пацієнти. Летальних випадків не зареєстровано.
«Проти грипу вакциновано близько трьох тисяч людей осіб, із них понад 1700 – із групи медичного та епідемічного ризику, зокрема, 566 дітей.
👨👩👧👦 Протягом епідемічного сезону, з 30 вересня по 12 січня, на ГРВІ перехворіло 61 367 осіб (6% населення області), що на 25% менше аналогічного періоду сезону 2023-2024 років.
🔬 Згідно з даними вірусологічної лабораторії Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб, на території області циркулюють вірусів грипу А не субтипованого та грипу В. Крім того виявлено віруси респіраторної групи (парагрип, SARS-CoV-2, аденовіруси, риновіруси та бокавіруси). Циркуляцію HMPV (метапневмовірусу) у Волинській області не встановлено», – зазначили медики.
Наталія Янко наголошує, що найкраща профілактика грипу та коронавірусної інфекції – вакцинація. Вона допоможе запобігти зараженню та тяжким наслідкам хвороб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.