У Луцьку на кільці на Набережній авто протаранило паркан: показали момент зіткнення (відео)
Неділя, 12 січня 2025, 12:22
У Луцьку на кільці на вулиці Набережній автомобіль в'їхав у металевий паркан.
Момент аварії зафіксували камери спостереження «Центр безпеки міста Луцьк», – повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради.
Дорожньо-транспортна пригода на кільцевій розв'язці на вул. Набережній у Луцьку сталася ще 30 грудня 2024 року о 23:44 год.
Водій автомобіля Mazda 6 не пересвідчився в безпечності свого маневру та в'їхав у металевий паркан, в результаті чого автомобіль зазнав значних механічних ушкоджень.
На місце події одразу прибула екстрена медична допомога та поліція для з'ясування всіх обставин та надання першої медичної допомоги.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Ковельщині пʼяний водій врізався у місцевий паб (фото)
- У Луцьку пʼяний водій збив дорожні знаки
- Двоє загинули, ще двоє – в реанімації: на Камінь-Каширщині сталися дві жахливі аварії (фото)