Поділитись:

Востаннє додому: Володимир попрощається з Героєм Василем Верещуком

П'ятниця, 10 січня 2025, 13:07
Востаннє додому: Володимир попрощається з Героєм Василем Верещуком

Уже вирушив із Києва кортеж із померлим внаслідок тяжких поранень волинським Героєм Василем Верещуком.

Про це повідомив міський голова Володимира Ігор Пальонка.

Сьогодні орієнтовно о 16.20 (час прибуття може бути змінено) він прибуде у Володимир зі сторони міста Луцька.

Попрощатись із воїном можна буде у нього вдома на вул. Ганни Жежко, 5, де перебуватиме домовина до ранку.

Завтра, 11 січня, о 10.30 священник там проведе обряд відспівування.

«О 10.45 прошу коридором шани провести захисника в останню дорогу. Кортеж рухатиметься з вулиці Ганни Жежко, далі Ковельською та Драгоманова – у напрямку церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, де об 11.00 відбудеться чин похорону», – йдеться у повідомленні.

Поховають бійця на Алеї Героїв Федорівського кладовища.

Верещук Василь Анатолійович, 1993 року народження, помер 8 січня в одній зі столичних лікарень.

Солдат проходив лікування від важкого поранення, які отримав у Курській області під час виконання бойового завдання.

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів