Востаннє додому: Володимир попрощається з Героєм Василем Верещуком

Уже вирушив із Києва кортеж із померлим внаслідок тяжких поранень волинським Героєм Василем Верещуком.
Про це повідомив міський голова Володимира Ігор Пальонка.
Сьогодні орієнтовно о 16.20 (час прибуття може бути змінено) він прибуде у Володимир зі сторони міста Луцька.
Попрощатись із воїном можна буде у нього вдома на вул. Ганни Жежко, 5, де перебуватиме домовина до ранку.
Завтра, 11 січня, о 10.30 священник там проведе обряд відспівування.
«О 10.45 прошу коридором шани провести захисника в останню дорогу. Кортеж рухатиметься з вулиці Ганни Жежко, далі Ковельською та Драгоманова – у напрямку церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, де об 11.00 відбудеться чин похорону», – йдеться у повідомленні.
Поховають бійця на Алеї Героїв Федорівського кладовища.
Верещук Василь Анатолійович, 1993 року народження, помер 8 січня в одній зі столичних лікарень.
Солдат проходив лікування від важкого поранення, які отримав у Курській області під час виконання бойового завдання.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.