Поділитись:

У селі біля Луцька на 80 гектарів землі знайшовся аж один орендар (відео)

Четвер, 09 січня 2025, 11:00
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

В Підгайцях, окрім єдиного фермера, не знайшлось претендентів на 80 гектарів землі. З другої спроби, але все ж таки віддала Підгайцівська сільрада понад 80 гектарів невитребуваних паїв в оренду фермеру Ігорю Скоцю.

Аргументи більш ніж залізобетонні: крім нього ніхто й не звертався більш, а ще він показав фото, як добре він обробив цю ділянку раніше. Виявляється, взяти землю в Підгайцях так легко. Та от чи всім – з'ясовували у сюжеті телеканалу «Аверс». 

Ще 6 грудня цих 80 невитребуваних гектарів в селі Звірів у Підгайцівській сільський раді розподілили на 55 земельних ділянок, які мали тоді ж одразу віддати фермеру Скоцю Ігорю Зіновійовичу, і не просто так, а на доволі вигідних умовах – на 10 років під 3%.

Щоправда вже цього разу все було не настільки щедро, як в попередньому варіанті – зменшили термін оренди до семи років, та врешті, чи то згадавши, що з бюджету не тільки беруть, а треба туди і щось скласти, чи то вплинули якісь інші чинники, але в Підгайцях для цього підприємця підвищили нормативно-грошову оцінку із майже дармових 3% до 12.

Як з'ясували тележурналісти, у Звірові про можливість оренди нічого не знають. Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка запитати не вийшло, та й схоже йому нині не до того, адже нещодавно йому оголосили підозри за розтрату бюджетних коштів та за незаконне збагачення, а нещодавно і наклали частковий арешт на майно. 

Більше – у відео.

У селі біля Луцька на 80 гектарів землі знайшовся аж один орендар (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів