На Волині попрощалися із молодим прикордонником Артемом Шевчуком (фото)
У Вощатині попрощались з юним воїном-прикордонником Артемом Шевчуком.
Про це повідомив голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка.
«Уперше у Вощатині поховали Героя...Молоду людину, чиє життя тільки починалося. Щирого патріота, який полишив роботу за кордоном і після повномасштабного вторгнення повернувся в Україну, аби стати на захист рідної землі», – написав високопосадовець.
У віці 20 років Артем підписав контракт з прикордонною службою і сам наполіг, аби поїхати з побратимами на Схід, хоч і міг лишатися у місці розташування. Уже зовсім скоро на нього чекала ротація та, на жаль, не судилося.
Воїн загинув 28 грудня на Харківщині від ворожого дрона.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Донеччині загинув волинянин Володимир Вельгус
- Зупинилося серце 45-річного військового Федора Смоляра з Луцького району
- Загинув боєць волинської «сотки» Михайло Ярошик