Мінооборони не хоче збільшувати кількість заброньованих на Луцькспецкомунтрансі

Мінооборони не вважає за доцільне збільшувати кількість заброньованих на Луцькспецкомунтрансі.
Про це інформує представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Андрій Лучик у своєму телеграм-каналі.
На минулій сесії Луцька міська рада звернулася до Мінооборони з проханням збільшити відсоток бронювання військовозобов'язаних на комунальних підприємствах.
Зокрема просили збільшити до 85% бронювання на Луцьктеплі, Луцькводоканалі та Луцькспецкомунтрансі.
«І ось надійшла відповідь від Міноборони, в якій зазначено, що Міністерство оборони України не вбачає за доцільне збільшувати (понад 50%) обсяги бронювання військовозобов'язаних ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», – йдетьсяу повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.