Поділитись:

У центрі Луцька компанія молодиків побила хлопця (відео)

Субота, 21 грудня 2024, 08:00
У центрі Луцька компанія молодиків побила хлопця (відео)

У Луцьку на вул Лесі Українки компанія молодиків жорстоко побила хлопця.

Відео 20 грудня пізно ввечері почало ширитися соцмережами. 

Ситуація сталася біля пабу «Веселий Джек». На відео видно, як хлопця, який вже лежав і не рухався, били ногами в голову. Так його й залишили. А незабаром до нього підбігли дівчата та допомогли підвестися. 

Такі ситуації виникають навколо пабу вже не вперше. У жовтні сталася бійка у самому закладі. Тоді поліція ще шукала свідків. А в той же час рік тому біля пабу побилася компанія хлопців, цього разу застосувавши газові балончики. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів