Поділитись:

«Таємний Санта для безпритульних тварин»: у Луцькому районі збирають корм для собак та котів

П'ятниця, 20 грудня 2024, 19:19
«Таємний Санта для безпритульних тварин»: у Луцькому районі збирають корм для собак та котів

Громадська організація «Мокрий носик» із міста Ківерці Луцького району другий рік поспіль організовує благодійну акцію під назвою «Таємний Санта для безпритульних тварин».

Як розповіла «Суспільному» співзасновниця організації Анна Коваль, кожен охочий може привезти чи надіслати поштою корм, ліки, іграшки й теплі речі для підопічних прихистку «Мокрого носика».

Цьогоріч акція «Таємний Санта для безпритульних тварин» триватиме з 19 до 30 грудня, однак небайдужі волиняни почали зносити корм для песиків та котиків значно раніше, зазначила співзасновниця прихистку Анна Коваль.

Сконтактувати з організаторами акції можна за посиланням.

Анна та Роман Коваль заснували громадську організацію «Мокрий носик» у 2022 році. З їхніх слів, за цей час кількість безпритульних тварин у прихистку зросла. Торік тут було 80 тварин, зараз – 120: 60 собак та 60 котів. Допомагають прихистку благодійники та небайдужі волиняни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів