ТЦК можуть працювати і без поліції, – очільник МВС

Співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) можуть виконувати свої завдання щодо мобілізації і без поліції. Поліцейські ж мають свої завдання – це охорона правопорядку.
Про це розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, пише Лівий берег.
«Ми працюємо виключно в рамках своїх повноважень, ми охороняємо публічний порядок. І незважаючи на те, що ТЦК має всі повноваження самим перевіряти документи громадян, вони просять - це офіційні запити до Нацполу, щоб ми супроводжували працівників ТЦК», – сказав він.
За його словами, поліція стежить за дотриманням правопорядку та прав громадян.
«І ці поодинокі випадки, які всі намагаються посмакувати, а потім ці ж випадки висвітлюють наші вороги, робить внесок у «немобілізацію». І люди починають досить агресивно реагувати. У деяких випадках вони мають рацію – є перевищення повноважень з того чи іншого боку, але це поодинокі випадки. В останні тижні цих випадків немає, працює військова служба правопорядку та військове командування, щоб мінімізувати такі випадки», – розповів Клименко.
Він назвав «риторичним» питання, чи має бути поліція з ТЦК, чи має справи важливіші.
«Треба дивитися на кожен регіон та на можливості кожного підрозділу ТЦК у цих регіонах виконувати свої функції. Але, я думаю, ТЦК можуть це робити і без Нацполу, вони мають на це відповідні права», – заявив міністр.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.