Особлива та радісна атмосфера: у Луцьку відкрилася Резиденція Святого Миколая (фото)
У Луцьку вдруге стартував творчий проєкт «Резиденція Святого Миколая».
Про це повідомили на сторінці Луцької міськради.
Цього разу вона розташована у 2-му корпусі Палацу культури Луцька і діятиме з 5 по 8 грудня. Відсьогодні тут перебуватиме Святий Миколай – улюблений дитячий святий, який дарує їм казку та віру у диво.
Церемонія відкриття Резиденції переросла у свято. Першими двері Резиденції відкрилися для дітей загиблих захисників та дітей з числа соціально вразливих категорій. Організатори підготували для них насичену програму: розваги, смачне частування та зустріч зі Святим Миколаєм.
На першу акцію організатори запросили 20 дітей. Водночас Резиденція відкрита для всіх охочих. Після попереднього запису, за телефоном: 0997400895, кожен може прийти сюди, щоб зустрітися зі Святим Миколаєм, зробити з ним фото або написати листа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
- Ярмарки та розваги: де на Волині відкривають резиденції Святого Миколая
- Укрпошта презентує марку «Лист Святому Миколаю» та відкриває Різдвяні поштові резиденції
- «Скромно, але атмосферно»: як на Волині готуються до святкування зимових свят (фото)