У Луцьку п'яний водій влетів в людей, які стояли на узбіччі (відео)

У Луцьку п'яний водій не впорався з керуванням та влетів у людей, які стояли на узбіччі.
Про це повідомили очевидці в соцмережах.
Відомо, що аварія сталась пізно ввечері в неділю, 17 листопада, на проспекті Соборності, біля РАЦСу.
Зі слів очевидців, водій не вписався в поворот з Молоді на Соборності.
«У результаті авто вилетіло на узбіччя, де зачепило людей. На щастя, без тяжких травм», – йдеться в повідомленні.
Згодом у патрульній поліції повідомили, що в автопригоді ніхто не травмувався, постраждав лише вуличний ліхтар.
Нагадаємо: у Луцьку ввечері 8 листопада водій Infinity не впорався з керуванням та влетів у стовп. Внаслідок зіткнення загинули двоє людей. Згодом показали момент зіткнення автівки зі стовпом
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку легковик влетів у фуру (відео)
- У Луцьку камери впіймали момент аварії за участю таксі: хто винен (відео)
- Загинув на місці: біля Луцька п'яний водій збив пішохода
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.