Поділитись:

У Луцьку п'яний водій влетів в людей, які стояли на узбіччі (відео)

Неділя, 17 листопада 2024, 21:34
У Луцьку п'яний водій влетів в людей, які стояли на узбіччі (відео)

У Луцьку п'яний водій не впорався з керуванням та влетів у людей, які стояли на узбіччі.

Про це повідомили очевидці в соцмережах.

Відомо, що аварія сталась пізно ввечері в неділю, 17 листопада, на проспекті Соборності, біля РАЦСу.

Зі слів очевидців, водій не вписався в поворот з Молоді на Соборності.

«У результаті авто вилетіло на узбіччя, де зачепило людей. На щастя, без тяжких травм», – йдеться в повідомленні.

Згодом у патрульній поліції повідомили, що в автопригоді ніхто не травмувався, постраждав лише вуличний ліхтар.

Нагадаємо: у Луцьку ввечері 8 листопада водій Infinity не впорався з керуванням та влетів у стовп. Внаслідок зіткнення загинули двоє людей. Згодом показали момент зіткнення автівки зі стовпом

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів