У Луцької міської стоматполіклініки змінився графік роботи
Вівторок, 12 листопада 2024, 22:44
З 1 грудня 2024 року Луцька міська стоматологічна поліклініка працюватиме за зміненим графіком.
Про це повідомили на сторінці медзакладу.
Відповідно до наказу керівництва, чергування медичного персоналу у вихідні дні (неділю) буде скасовано. Це дозволить зменшити навантаження на наших співробітників та забезпечити ще якісніше обслуговування в будні дні.
«Наша поліклініка продовжує працювати для вас у зручному режимі з понеділка по суботу. Ми дякуємо за розуміння та підтримку і залишаємося з вами на зв’язку для вирішення будь-яких питань щодо графіка прийому», – йдеться у дописі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Могла не заплатити 100 тисяч: директорку луцької стоматполіклініки звинуватили у зловживанні
- Безлад процвітає: директорка луцької стоматполіклініки влаштовує на роботу лікарів з власної приватної клініки
- Луцька стоматполіклініка вкотре програла суд та виплатить лікарю понад 170 тис.