У Луцької міської стоматполіклініки змінився графік роботи

Вівторок, 12 листопада 2024, 22:44

З 1 грудня 2024 року Луцька міська стоматологічна поліклініка працюватиме за зміненим графіком.

Про це повідомили на сторінці медзакладу. 

Відповідно до наказу керівництва, чергування медичного персоналу у вихідні дні (неділю) буде скасовано. Це дозволить зменшити навантаження на наших співробітників та забезпечити ще якісніше обслуговування в будні дні.

«Наша поліклініка продовжує працювати для вас у зручному режимі з понеділка по суботу. Ми дякуємо за розуміння та підтримку і залишаємося з вами на зв’язку для вирішення будь-яких питань щодо графіка прийому», – йдеться у дописі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: