У Луцьку відкрили нове футбольне поле (фото)

У Луцьку на вулиці Данила Галицького відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям.
Про це повідомили на сторінці Луцької міськради.
Майданчик спорудила Волинська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», а церемонію відкриття провела у день 100-річчя заснування товариства.
Спортивний об’єкт має стандартні розміри 40 на 20 метрів, оснащений освітленням і дає змогу проводити змагання з мініфутболу будь-якого рівня. Спорудження поля відбувалося за позабюджетні кошти – завдяки спонсорській допомозі, грантовим коштам та особистим пожертвами працівників ФСТ «Динам».
Монтували майданчик впродовж 4 місяців. Багато робіт працівники обласної організації ФСТ «Динамо» виконали самотужки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.