Одразу два порушення: у центрі Луцька водій припаркував авто не там, де треба (фото)
Четвер, 31 жовтня 2024, 09:05
У Луцьку водій «фольксвагена» припаркував авто, порушивши одразу кілька пунктів ПДР.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.
Порушення правил паркування зафіксували в самому центрі Луцька – на вулиці Словацького, 12.
Водій автомобіля марки Volkswagen Polo не знайшов іншого місця для паркування та залишив його не тільки в зоні дії знаку 3.34 «Зупинку заборонено», але й ближче 10 м від пішохідного переходу.
На автомобіліста склали адмінматеріали за порушення пунктів 15.9 «г» та 3.34 додатку 1 розділу 33 Правил дорожнього руху. Відповідно до частин 1 та 3 статті 122 Кодексу України про адміністративне правопорушення, водій зобов'язаний сплатити штрафи 340 та 680 гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- «Тойота» замість квітів: у Луцьку водій припаркував авто на бетонній вазі (фото)
- У Луцьку штрафували паркохамів, які «обліпили» газон (фото)
- Луцькі муніципали покарали водія, який залишив авто біля смітника (фото)