Одразу два порушення: у центрі Луцька водій припаркував авто не там, де треба (фото)

У Луцьку водій «фольксвагена» припаркував авто, порушивши одразу кілька пунктів ПДР.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.
Порушення правил паркування зафіксували в самому центрі Луцька – на вулиці Словацького, 12.
Водій автомобіля марки Volkswagen Polo не знайшов іншого місця для паркування та залишив його не тільки в зоні дії знаку 3.34 «Зупинку заборонено», але й ближче 10 м від пішохідного переходу.

На автомобіліста склали адмінматеріали за порушення пунктів 15.9 «г» та 3.34 додатку 1 розділу 33 Правил дорожнього руху. Відповідно до частин 1 та 3 статті 122 Кодексу України про адміністративне правопорушення, водій зобов'язаний сплатити штрафи 340 та 680 гривень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.