У Луцьку волонтери наплели маскувальних сіток на 70 тисяч квадратних метрів (фото)

У Луцьку за час повномасштабного вторгнення волонтери сплели для військових понад 70 тисяч квадратних метрів маскувальних сіток.
Цієї площі вистачило б, щоб накрити територію усієї Луцької громади, розповіла волонтерка Олена Мисковець.
Частину сіток зв’язують на Театральному майдані у центрі міста, пише Суспільне.
Одна з найбільших маскувальних сіток у Луцьку має площу 20 на 10 метрів.
«Це зусилля декількох днів, декілька локацій трудилися, щоб виконати це замовлення, – говорить Олена Мисковець. – Зараз є ще до 30 замовлень. На початку війни просили сітки 6 на 8 метрів чи 6 на 4, то зараз переважно сітки більші виконуємо – і 6 на 12, і 8 на 10, і зараз ця сітка – 20 на 10».
Загалом волонтери, які базуються в обласній бібліотеці для юнацтва, створили у громаді 17 локацій, де можна долучитися до плетіння сіток.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.