На Донеччині загинув 58-річний солдат Анатолій Балицький з Волині

У Донецькій області загинув 58-річний військовослужбовець Анатолій Балицький з села Воєгоща Камінь-Каширського району.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Камінь-Каширської міської ради.
«Страшна і болісна звістка облетіла громадою. Лави Небесного війська поповнив наш краянин, вірний син України», – йдеться у повідомленні.
Балицький Анатолій Йосипович, 1966 року народження, житель села Воєгоща, загинув під час виконання бойового завдання із захисту української держави 13 жовтня 2024 року на території Донецької області.
Інформацію щодо прибуття скорботного кортежу з полеглим солдатом у рідне село повідомлять додатково.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.