Зеленський провів перестановки в керівництві Служби зовнішньої розвідки

Президент України Володимир Зеленський провів перестановки в керівному складі Служби зовнішньої розвідки, зокрема звільнив Олега Сінайка з посади заступника голови відомства.
Про це пише «Дзеркало тижня».
Загалом на сайті президента вдень у середу, 2 жовтня, опублікували чотири укази: два про звільнення та два про призначення, які стосуються кадрових перестановок у Службі зовнішньої розвідки України.
Так, з посад заступника голови Служби зовнішньої розвідки України звільнені Олег Луговський та Олег Сінайко.
Натомість Луговський іншим указом призначений першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України, а ще одну посаду заступника голови СЗР займе Геннадій Богач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.