Мер Острога вибачився за побиття жінки та російські пісні у День пам'яті захисників
Міський голова Острога 50-річний Юрій Ягодка публічно вибачився за пʼяне побиття місцевої жительки.
У вівторок, 24 вересня, Юрій Ягодка написав у Facebook, що усвідомлює суспільне обурення, проте попросив дотримуватись законодавства й дочекатися наступних виборів, передає Zahid.net.
Інцидент у місті Острог Рівненської області стався 29 серпня 2024 року, у День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Як розповіла речниця поліції Рівненщини Марія Юстицька, 58-річна місцева активістка Людмила Франковська повідомила правоохоронцям, що її побив міський голова Юрій Ягодка.
За словами жінки, близько 18:00 вона проходила повз місцеву бібліотеку, де розташований Центр культури та дозвілля, й почула звідти російську музику. Жінка зайшла у приміщення, щоб зробити зауваження, і виявила там нетверезого, з її слів, Юрія Ягодку.
Після зауваження і короткої розмови чиновник нібито відреагував агресивно і накинувся на жінку з кулаками. Відтак, потерпіла написала заяву за фактом завдання їй тілесних ушкоджень.
Юрій Ягодка прокоментував ситуацію лише 24 вересня. Посадовець написав на своїй сторінці у Facebook, що за цей час все обдумав і зробив висновки. Він також зазначив, що опоненти намагаються використати скандал на свою користь, проте, згідно з законодавством, необхідно дочекатися виборів.
«Так, моя провина в тому, що, кажучи по-простому, – напився. Моя провина в тому, що вів себе так, як не личить міському голові, не личить публічній людині та не личить чоловіку... Це не є виправданням, бо жодна втома, моральний тиск чи провокації не виправдовують те що сталось. Прошу вибачення у тих, хто голосував за мене на виборах у 2020 році, і у тих – хто не голосував», – зазначив Юрій Ягодка.
Як уточнили у пресслужбі поліції, слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Посадовцю загрожує до 850 гривень штрафу або виправні роботи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині пʼяний чоловік обстріляв будинок сусіда (фото)
- «Ми не знімаємо з себе відповідальності»: що кажуть у луцькій стоматології про ситуацію із 3-річним хлопчиком (відео)
- Навіть не думайте «згрішити»: після скандалу в «Білому наливі» дітям більше не наливатимуть