Поділитись:

На теплиці та сади аграріям видали вже мільярд гривень, – Шмигаль

П'ятниця, 20 вересня 2024, 15:56
На теплиці та сади аграріям видали вже мільярд гривень, – Шмигаль

Протягом 2024 року в Україні аграріям видали пільгових кредитів на 31,5 млрд грн та розподілили понад 1 млрд грн грантів для створення нових садів та теплиць.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає УНН.

«Від початку року видано 31,5 млрд грн доступних кредитів за програмою "5-7-9" для майже 6,5 тис. господарств. Маємо також позитивні новини щодо грантової програми єРобота. Видано вже більш ніж 1 млрд грн безповоротних грантів на висадку нових садів і на створення теплиць», – розповів Шмигаль.

За його словами, держава виплачує 8 тисяч гривень безповоротної допомоги за кожен гектар для фермерів, які обробляють до 120 гектарів.

«Працює 30% знижка від "Укрзалізниці" на перевезення залізницею експортної сільгосппродукції з прифронтових територій. Працює програма компенсації аграріям за купівлю сільгосптехніки українського виробництва. За перші 4 місяці роботи цієї програми придбано вже понад 850 одиниць техніки на більш ніж 900 млн грн. Держава компенсувала 153 млн грн», – розповів він.

Прем’єр додав, що уряд вже має заявки на розмінування майже 5 тисяч ділянок загальною площею понад 21 тис. гектарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів