Після сезону відпочинку в Шацьких озерах перевірили якість води (фото)

У 8-ми озерах Шацького національного природного парку взяли проби на перевірку якості води.
Про це повідомляє Шацький національний природний парк.
Напередодні Всесвітнього дня моніторингу якості води, яке у всьому світі та в Україні відзначається 18 вересня, співробітники Регіонального офісу водних ресурсів Волинської області Лабораторії моніторингу вод та ґрунтів взяли проби води у 8 озерах Шацького національного природного парку:
- о.Світязь,
- о.Люцимер,
- о.Чорне Велике,
- о.Пісочне,
- о.Пулемецьке,
- о.Луки-Перемут,
- о.Острів’янське,
- о.Кримно.

«У зв’язку з розвитком рекреаційної інфраструктури та значним збільшенням потоку туристів на Шацьких озерах такі дослідження є необхідними і проводяться двічі на рік на початку і після закінчення літнього відпочинкового сезону. Основною метою є спостереження та недопущення погіршення гідрохімічного режиму якості води Шацького поозер’я», – йдеться в повідомленні.



Зазначається, що результати перевірки будуть не раніше, як через два тижні.

Нагадаємо: на Волині є озеро у формі людського органа, в якому водиться багато риби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.