У Володимирі розпочали будівництво реабілітаційного центру для військових (фото)

Нещодавно у Володимирі розпочалося будівництво реабілітаційного центру для військовослужбовців.
У середу, 18 вересня, робоча група, до складу якої увійшли представники підрядної організації, міськради та технагляду, відвідала будівельний майданчик, щоб ознайомитися з ходом робіт.
Директор ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» Сергій Стрихарчук повідомив, що наразі триває демонтаж стін, підлоги та перекриття у приміщенні колишньої інфекційної лікарні.
З понеділка розпочнеться копання котловану під укриття, після чого буде зведено монолітний каркас нового приміщення центру. Орієнтована вартість робіт – близько 25 мільйонів гривень, які планується освоїти до кінця року.
Загальна площа забудови разом із реконструйованим приміщенням становитиме 2000 кв.м. Центр розрахований на 50 пацієнтів і матиме укриття, що відповідатиме сучасним будівельним нормам. У майбутньому планується також розглянути питання реабілітації рідних учасників бойових дій. Після завершення будівництва буде розпочато пошук кваліфікованих фахівців для роботи в центрі.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.