Поділитись:

Міністра з прав людини Бразилії звільнили після звинувачень у сексуальних домаганнях

Вівторок, 10 вересня 2024, 05:09
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва звільнив міністра з прав людини Сільвіо Алмейду після звинувачень у сексуальних домаганнях до кількох жінок, у тому числі до іншої міністерки уряду.

Про це повідомляє Reuters.

«Президент вважає неприйнятним залишати міністра на посаді, враховуючи характер звинувачень у сексуальних домаганнях», – йдеться в заяві офісу Лули.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Алмейда, активіст правового захисту прав меншин, заявив про свою невинуватість у заяві після втрати посади, додавши, що він попросив президента Лулу звільнити його, щоб забезпечити свободу для розслідувань.

«Це буде можливість для мене довести свою невинуватість і відновити себе. Нехай факти будуть викладені, щоб я міг захистити себе в рамках судового процесу», – сказав він, назвавши звинувачення безпідставними та «абсурдною брехнею».

Місцеві ЗМІ повідомляють, що однією з жінок, яка ймовірно зазнала домагань, є міністр з питань расової рівності Аніель Франко. Франко, яка також є правозахисницею, у п’ятницю поділилася заявою, в якій подякувала тим, хто підтримав її під час новин.

«Я прошу вас поважати мій простір і моє право на конфіденційність. Я буду сприяти розслідуванню, коли мене покличуть», – написала вона в соціальній мережі Instagram. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів