Грибне місце: в лісі на Волині навіть у спеку рясно ростуть гриби (фото)

У волинських лісах, попри спекотну погоду і відсутність дощів, рясно ростуть гриби.
Уже не вперше світлинами у фейсбук-спільноті «Грибники Волині» поділилася Юлія Іванчук.
На Волині уже тривалий час не було дощів, а стовпчики термометрів майже щодня сягають +30°С. Але, всупереч сухій і спекотній погоді, в лісах можна знайти багато грибів.
Так, авторка допису мало не щодня в лісах на Любомльщині збирає чималий врожай грибів. Цього разу жінка показала, що вдалося знайти 6 вересня.
«Кажуть, що грибів немає, і мені не вірять.
А я тільки в ліс зайду – вже знаходжу грибочки!
Хоча й сухо, поняття не маю, звідки вони беруться.
Але якщо природа дарує – я не відмовляюся!» – коментує волинянка.
Гриби ростуть то порізно, ховаючись в листі, то сидять купками, тулячись один до одного на галявині.























На фото видно білі гриби, красноголовці, маслюки, бабки, лисички, синяки.
Нагадаємо: кілька днів тому любителька тихого полювання похвалилася білими грибами, зібраними у лісі на Любомльщині 3-4 вересня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.