У випадку загрози життю стрілятимуть на ураження: ТЦК Волині прокоментував нічний напад
У Волинському ТЦК відреагували на озброєний напад, який стався під час комендантської години.
Про це повідомили на сторінці держустанови.
«ТЦК — це режимний обʼєкт. У випадку загрози життю військовослужбовців — вони відкриватимуть вогонь на ураження. Військовослужбовці, які вчора перебували на посту охорони — це військові із бойовим досвідом яких, після поранень перевели на службу до Луцького ОМТЦК. Всі вони — місцеві, які героїчно пішли захищати нашу землю із самого початку російського вторгнення. Вони отримали поранення і були переведені на службу в тил. «Від росіян ми могли чекати чого завгодно, але від своїх...» — кажуть сьогодні вони», – йдеться у дописі.
Наразі правоохоронці почали розслідування та пошуки стрільців.
«До особового складу всіх ТЦК доведено, що у випадку загрози життю слід відкривати вогонь на ураження. Жарти закінчились. Хотіли по закону? Буде все по закону», – додають у ТЦК.
Нагадаємо, у Луцьку вночі невідомий стріляв по військовослужбовцях, які несли службу на посту ТЦК та СП.
Інцидент стався у ніч на вівторок, 27 серпня, на вулиці Теремнівській у Луцьку: невідомий чоловік відкрив вогонь по військовослужбовцях, які несли службу на посту Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
- На Волині командир застрелив 21-річного поліцейського (відео)
- На Тернопільщині чоловік розстріляв з автомата людей: двоє загиблих, четверо поранених
- Лучанина, який лякав пістолетом силовиків, посадили під нічний домашній арешт