Поділитись:

Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото)

Середа, 10 липня 2024, 12:07
Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото)

Міноборони проводить лабораторні дослідження нової полегшеної моделі бронежилета, який відрізняється легкістю конструкції, мобільністю та зручністю для виконання маневрових дій під час штурмових і спеціальних операцій.

Про це повідомили на сайті МОУ.

Зазначають, що нова модель бронежилета вже пройшла випробування у школі розвідки десантно-штурмових військ ЗСУ та отримала позитивні відгуки. Нині триває останній етап – лабораторні випробування.

«Ми розуміємо важливість ваги спорядження для виконання бойових завдань, особливо для спецпризначенців і штурмовиків. У роботі над полегшеним бронежилетом було враховано кожен сантиметр і кожен грам виробу. Очікуємо на позитивні результати заключних випробувань, адже ця броня дуже потрібна у підрозділах», – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Новий бронежилет виготовлений з посилених керамокомпозитних матеріалів, що забезпечує захист 6-го класу. Розмірна сітка варіюється від S до XL у двох комплектаціях, з вагою від 7,5 кг до 12 кг, порівняно з 10,5 кг до 17,5 кг у модульних моделях.

Бронежилет має функцію швидкого скидання та може комплектуватися додатковими елементами: захистом шиї та плечей, плечовими накладками, захистом паху, тактичним розвантажувальним ременем, захистом куприка, стегон та елементами для забезпечення плавучості. Для жінок передбачені спеціальні анатомічні накладки.

Виріб також містить окремі кишені для м’якого і жорсткого балістичного захисту та знімні демпферні вкладки. Після завершення лабораторних випробувань бронежилет буде передано на забезпечення ЗСУ.

Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото)Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото)Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото)Міноборони тестує полегшену модель бронежилета (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів