Поділитись:

Жінка відстежила загублені AirPods і жахнулася від того, що знайшла

Середа, 10 липня 2024, 00:18
Жінка відстежила загублені AirPods і жахнулася від того, що знайшла

Жінка, яка скористалася застосунком Find My Device від Apple, щоб знайти зниклі навушники AirPods, була нажахана, коли дізналася про їхнє місцезнаходження – у величезній в'язниці в Нью-Йорку. 

Вона повідомила на X (колишній Twitter), що її AirPods були відстежені на острові Райкерс – найбільшій виправній установі в Нью-Йорку, – пише ТСН.

Розташований у Бронксі, Райкерс-Айленд – це величезний комплекс із 10 в'язниць, в яких утримуються як місцеві правопорушники, що очікують на суд, так і ті, хто відбуває покарання строком до одного року – загалом до 15 000 ув'язнених. Дивно, але в одного з цих ув'язнених опинилися навушники, що належать Джослін. Жінка опублікувала відповідне фото та написала «Чому мої iPods у в'язниці Райкерс?».

У коментарях один юзер припустив, що вона, можливо, не захоче використовувати їх знову, натякаючи на те, як саме навушники непомітно пронесли до в'язниці. Інший користувач підтримав думку, прокоментувавши її: «Вас має більше турбувати питання «як» вони туди потрапили? Тому що, залежно від того, який метод був використаний, я б не хотів, щоб вони повернулися, ніколи». Третій користувач X жартома запропонував: «Я б продовжував відтворювати звук", натякаючи на здатність застосунку повторювати звуковий сигнал на загублений пристрій, щоб допомогти його знайти.

Острів Райкерс, територія площею 167 гектарів, на якій розташована одна з найбільших у світі виправних і психіатричних установ, у минулому мав репутацію місця, де панує насильство. Було декілька повідомлень про напади ув'язнених на офіцерів у формі, а 2013 року він увійшов до топ-10 найгірших виправних установ США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів