Поділитись:

На Волині відремонтували 5 кілометрів «вбитої» дороги

Понеділок, 08 липня 2024, 17:41
На Волині відремонтували 5 кілометрів «вбитої» дороги

Між містом Рожище та селом Копачівка на Волині завершили ямковий ремонт п'ятикілометрового відрізку дороги. 

Ця частина дороги не місцевого значення та знаходиться на обслуговуванні у Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області. Про це  розповів Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук, пише Суспільне. 

З його слів, впродовж двох тижнів на цій ділянці дороги вирізали найбільш ушкоджене асфальтне покриття, з метою подальшого ремонту.

«Один з приватних підприємців міста оплатив 200 тисяч гривень за дві машини дорожньої суміш, якими ями засипали і дорогу таким чином полагодили», — каже міський голова.

Як говорить В'ячеслав Поліщук, у громаді є ще декілька ділянок доріг, які потребують ремонту. Найгіршою, на його думку, є дорога у селі Топільне. Вона сполучає Рожище з Маневицькою трасою.

Довідково: капітальних ремонтів доріг Волині у 2024 році, як і в попередні два роки, не передбачено через обмежене фінансування під час воєнного стану. Служба відновлення та інфраструктури в області проводить ямкові ремонти найбільш пошкоджених ділянок з метою ліквідації деформації дорожнього покриття та забезпечення проїзду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів