Поділитись:

Хто утримує фонтани в Луцьку та скільки це коштує

Понеділок, 08 липня 2024, 11:07
Хто утримує фонтани в Луцьку та скільки це коштує

Балансоутримувачами п'ятьох луцьких фонтанів є комунальне підприємство «Луцькводоканал».

Про це повідомляє Суспільне.

П'ять фонтанів у Луцьку, що розташовані на вулиці Лесі Українки, на Театральному майдані, у Центральному парку, на майдані Грушевського та на проспекті Волі утримує КП «Луцькводоканал».

Зі слів директор підприємства Віктора Гуменюка, раніше на утримання фонтанів виділяли гроші з міського бюджету, нині ж ситуація змінилася та коштів з міського бюджету підприємство не бере. Передусім це пов'язано з війною.

«Підприємство власним коштом утривмує фонтани. На тарифі це ніяким чином не позначається. У нас є ряд платних послуг, які ми надаємо юридичним особам. Там є певна прибутковість, і ми за рахунок неї перекриваємо роботу фонтанів», – каже Віктор Гуменюк.

Зі слів Віктора Гуменюка, приблизна мінімальна вартість утримання та обслуговування фонтанів становить 150-180 тисяч гривень в місяць. Це залежить від погодних умов та від того, як часто їх вмикають, каже директор комунального підприємства.

«Фонтани ми вмикаємо на замовлення департаменту житлово-комунального господарства Луцької місткої ради. У вихідні та святкові дні, а також коли температура повітря вища 25 градусів та у місті немає днів жалоби», – каже Віктор Гуменюк.

У зв'язку з обстрілами росією енергетичних об'єктів в Україні, фонтан на Театральному майдані у Луцьку з підсвіткою працює також в режимі економії. Через повномасштабне вторгнення у ньому також не вмикають музику, каже Віктор Гуменюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів