Поділитись:

Непрацевлаштований: на Тернопільщині тіло померлого робітника викинули на узбіччя дороги

Вівторок, 02 липня 2024, 16:30
Непрацевлаштований: на Тернопільщині тіло померлого робітника викинули на узбіччя дороги

У Тернопільській області відповідальний за охорону праці на одного з агропідприємств перемістив тіло чоловіка, який раптово помер на виробництві і був неофіційно працевлаштований, за територію підприємства. За скоєне йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Про це пише сайт новин Тернопільщини «За Збручем».

Під час досудового розслідування слідчі обласної поліції встановили, що 56-річний житель Тернополя був відповідальний за охорону праці на одному з агропідприємств.

У січні 2024 року під час робочої зміни на виробництві раптово помер чоловік, який був допущений до виконання робіт без оформлення трудових відносин, що є порушенням законодавства про працю. Аби уникнути відповідальності у фігуранта виникла ідея приховати факт смерті неофіційного працевлаштованого робітника – він перемістив тіло чоловіка за межі території підприємства на узбіччя дороги.

За наявності достатніх доказів слідчі поліції висунули працівнику агропідприємства, відповідальному за охорону праці, обвинувачення за ч. 1 ст. 297 (наруга над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснювала Тернопільська обласна прокуратура.

Слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів