Поділитись:

Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)

Понеділок, 01 липня 2024, 15:22
Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)

Міністр внутрішніх справ України Ігор Кліменко вручив державну нагороду військовослужбовиці Волинського загону Марії Ососкало.

Про це у понеділок, 1 липня, повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

Зазначають, що Марія за освітою – медик, і вже сім років несе службу в прикордонному відомстві. Працювала фельдшером в підрозділах охорони кордону та прикордонному загоні. З початку минулого року – на посаді фельдшера медичного пункту прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського загону.

За цей час двічі разом з підрозділом упродовж кількох місяців виконувала завдання у зоні активних бойових дій на Донеччині. Там рятувала життя побратимів на найгарячіших напрямках фронту. У складі медбригади надавала першу медичну допомогу пораненим бійцям на різних етапах евакуації, а також на стабілізаційних пунктах. Чимало прикордонників завдячують їй врятованим життям.

Найтяжче, каже медикиня, це, звісно ж, смерть побратима.

«Але ще страшніше – не встигнути. Не встигнути надати першу допомогу, не встигнути довезти… А коли встигаєш, і, здавалося б, усе має бути добре, а боєць помирає. Оце справді невимовно тяжко і прикро», – додає прикордонниця.

За особисту мужність і самовідданість Марію нагородили орденом княгині Ольги III ступеня. Вручаючи заслужену нагороду, Ігор Клименко подякував прикордонниці та усім захисникам за стійкість та вірність присязі.

Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото)Міністр Кліменко вручив прикордонниці з Волині орден княгині Ольги (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів