Поділитись:

5 незвичних чоловічих імен, які неймовірно звучать

Вівторок, 02 липня 2024, 01:49
5 незвичних чоловічих імен, які неймовірно звучать

Вибрати ім'я для дитини – задача, яка часто вимагає багато сил, енергії та часу. Адже батькам та родичам можуть подобатися зовсім різні варіанти, серед яких потрібно шукати компроміс.

Багато людей віддають перевагу не традиційним, а незвичним іменам для своїх синів або доньок. Редакція LifeStyle 24 склала добірку, яка точно згодиться майбутнім батькам хлопчика.

Добірка незвичних імен, якими можна назвати сина

Теодор

Ім'я Теодор має грецьке походження та означає "Божий дар" або "подарований Богом". Такі хлопчики зазвичай дуже доброзичливі зі своїм оточенням, однак навіть у них інколи трапляються напади злості та агресії.

Добриня

Слов'янське ім'я Добриня трактується як "здоровий" та "сильний". Особливу популярність воно набуло, коли хрестили Київську Русь. У власників цього імені в голові багато ідей, які не терпиться чимшвидше втілювати у реальність.

Ждан

Ім'я Ждан також прийшло до нас з давніх слов'янських часів. Перекладається як "жаданий""очікуваний". Хлопці, які мають це ім'я, – гіперактивні та володіють доволі складним характером. Однак з ними можна знайти компроміс.

Корній

З латинської мови ім'я Корній перекладається як "ріг""бивень" або "ягода дерену". Такі чоловіки – дуже надійні, тому близькі знають, що можуть завжди на них покластися. Однак вони часто можуть бути досить егоїстичними.

Леонард

Немає точної інформації, звідки походить ім'я Леонард, адже його можна почути у багатьох країнах світу. Має значення "сильний". Чоловіки, яким належить це ім'я, володіють твердими принципами та переконаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів