Поділитись:

Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)

Понеділок, 01 липня 2024, 09:28
Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)

У центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк, який залишили на сидінні у спеку під сонцем.

Про це у понеділок, 1 липня, повідомили на фейсбук-сторінці Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

«Літня спека приносить багато радощів, але разом з нею виникають і деякі небезпеки, про які часто забувають. Однією з них є перегрівання пристроїв з батареями. Особливо це стосується ситуацій, коли ми залишаємо ці пристрої на відкритому сонці або в автомобілі», – йдеться у дописі.

Так, на проспекті Волі у Луцьку зареєстрували випадок, коли павербанк, залишений в автомобілі на сонці, перегрівся та загорівся.

Зазначають, що літій-іонні батареї, які використовують в багатьох сучасних пристроях, можуть перегрітися і навіть вибухнути чи загорітися при надмірному підвищенні температури. Це може стати причиною серйозних травм або пожежі.

Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото)Перегрівся на сонці: у центрі Луцька в автівці спалахнув павербанк (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів