Поділитись:

Відомий механік порадив власникам вживаних авто перевіряти одну деталь, щоб заощадити тисячі

Неділя, 30 червня 2024, 04:12
Відомий механік порадив власникам вживаних авто перевіряти одну деталь, щоб заощадити тисячі

Провідний автомеханік Скотті Кілмер наголосив, що власники старих автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами можуть «заощадити тисячі», перевіривши сьогодні один компонент у своїх автомобілях. 

Як пише Daily Express, Скотті припустив, що доливання оливи або підтримання її вище певної точки допоможе забезпечити безперебійну роботу транспортних засобів,– передає УНІАН.

Нездатність стежити за рівнем масла може мати неприємні наслідки, оскільки автомобілісти ризикують серйозно пошкодити автомобіль.

Скотті попередив, що можуть трапитися «дійсно погані речі», зокрема пошкодження кулачків і поршнів.

Виступаючи на своєму каналі на YouTube, Скотті сказав: «Найгірше, що ви можете зробити зі своєю машиною, – це витратити моторне масло. Що станеться, якщо у вас закінчиться моторне масло? Ну, зовсім погані справи. Кулачки можуть заблокуватися через відсутність мастила, поршні можуть замерзнути всередині двигуна. Ви не хочете, щоб це сталося. Але є й позитивний бік: у вас може бути більше оливи, ніж ви думаєте».

Скотті витягнув щуп зі своєї вживаної машини і показав рівень масла, вказавши на лінію в середині щупа.

Зазвичай рівень оливи має бути вищим за цю позначку, і автомобілістам рекомендується долити оливу, якщо вона не досягає її.

Скотті додав: «Якщо вона там внизу і ви її не бачите, це не означає, що бачок порожній. У цьому разі у вас все одно залишиться три кварци оливи. Але щойно вона опиниться нижче цієї лінії, у вас може залишитися трохи оливи, але ви й гадки не маєте, скільки. Тому, щойно вона потрапить під лінію, заповніть його назад до верху лінії. Просто пам'ятайте, що олива дешева, а двигуни коштують тисячі. Замість цього робіть дешеві речі».

Фахівці з ремонту автомобілів та експерти зі страхування автомобілів RAC наголосили на важливості оливи для бензинових і дизельних автомобілів.

Вони наголосили, що олива використовується для «змащування рухомих компонентів автомобіля».

Це допомагає двигуну виробляти сильний нагрів без небезпечного рівня тертя, яке може виникнути. Фактично, відсутність відповідної оливи може призвести до «серйозного пошкодження» автомобіля в результаті сильного удару.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів