Поділитись:

Північна Корея відправить інженерні війська на окуповані території України

Четвер, 27 червня 2024, 08:49
Північна Корея відправить інженерні війська на окуповані території України

Північна Корея відправить військові будівельні та інженерні сили для участі у «відновлювальних роботах» в окупованій Донецькій області вже в липні цього року.

Про це інформує південнокорейський телеканал TV Chosun, Інститут вивчення війни (ISW), – пише Українська правда.

TV Chosun, посилаючись на південнокорейського урядовця, повідомив 21 червня, що Південна Корея очікує, що Північна Корея відправить великомасштабні інженерні сили в окуповану Донецьку область вже в липні.

Ці сили нібито допоможуть відновити інфраструктуру в окупованому Донецьку.

Північнокорейські військові мають 10 інженерних бригад, а телеканал Chosun підрахував, що Північна Корея може отримувати від росії до 115 мільйонів доларів щороку, якщо відправить три-чотири інженерні бригади в окуповану Україну.

ISW зазначив, що росія, схоже, прагне створити коаліцію дружніх держав з історично теплими зв'язками з Радянським Союзом, включаючи Північну Корею і В'єтнам, щоб сформувати основу альтернативного світового порядку.

ISW поки що не бачить повідомлень, які б свідчили про те, що північнокорейські військовослужбовці мають намір брати участь у бойових діях в Україні, але пряма північнокорейська інженерна підтримка може вивільнити російську бойову міць для операцій уздовж лінії фронту і сприяти російським зусиллям з розширення військової інфраструктури та оборонних укріплень на окупованій території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів