Поділитись:

Скільки коштує доїхати з Луцька до Карпат

Автор: Ольга Зейлик |
Середа, 26 червня 2024, 17:28
Скільки коштує доїхати з Луцька до Карпат

Плануючи подорож з Луцька до Карпат, важливо врахувати різні варіанти транспорту, щоб обрати найзручніший і найвигідніший для себе.

Незалежно від того, чи ви вирішите подорожувати потягом, автобусом чи власним автомобілем, кожен з цих способів має свої переваги та недоліки. У цьому матеріалі журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» розглянули середні ціни на проїзд кожним з видів транспорту, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Потягом

Подорож потягом з Луцька до Карпат (зокрема до Ужгорода) коштує в середньому 234 гривні за квиток у плацкартному вагоні. Купе обійдеться дорожче, в межах 450-600 гривень в залежності від типу вагону та наявності додаткових послуг, таких як постільна білизна та харчування.

Автобусом

Автобусні квитки з Луцька до Карпат коштують приблизно 300-400 гривень за одне місце. Ціни можуть змінюватись в залежності від перевізника та зручностей, що надаються під час поїздки. Тривалість поїздки автобусом зазвичай становить близько 8-10 годин.

Власним авто

За даними Google maps, відстань між Луцьком та популярнм курортом в Карпатах Яремче становить приблизно 332 км. Вартість подорожі на власному авто включає витрати на паливо та можливі дорожні збори. За середньою ціною палива близько 60 гривень за літр, поїздка обійдеться приблизно до 1500 гривень (враховуючи витрату палива 6-7 літрів на 100 км).

Ціни на транспорт можуть варіюватися в залежності від сезону та попиту, тому рекомендується перевіряти актуальні тарифи перед поїздкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів