Поділитись:

«Дух незламних»: на фестивалі біля Луцька організовують гутірки

Середа, 26 червня 2024, 10:24
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У селищі Рокині, що знаходиться неподалік Луцька, на території Музею історії сільського господарства Волині-скансені відбудеться фестиваль національних бойових мистецтв «Дух незламних».

Однією з вагомих причин відвідати його є гутіркова локація, йдеться на фейсбук-сторінці департаменту молоді та спорту Луцької міської ради.

Вхід вільний (як і на повні два дні фестивалю).

Гутіркова локація «Млин» запрошує усіх охочих долучитись до спілкування з потужними людьми про важливі та актуальні теми.

29.06.2024 (субота) І день

13.30 – 14.30 – голова правління ГО «Розвиток мікрорайонів міста», волонтерка Наталія Грушка – «Волонтери. Чому ми не втомились?»

15.00 – 16.00 – Військовослужбовець, фронтмен гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк – «Державний кордон України: формування та захист».

16.30 – 17.30 – старший офіцер відділення соціального супроводу 6-го прикордонного Волинського загону Державної прикордонної служби України, лейтенант Людмила Кравчук – «Моя історія війни, полону та любові».

30.06.2024 (неділя) ІІ день

12.30 – 13.20 – президент Міжнародної федерації «Спас», доктор філософії в галузі педагогіки, письменник, засновник Міжнародної Академії здоров'я і успіху «Спас» Олександр Притула –«Козацьке здоров'я. Характерники».

13.30 – 14.30 – клінічна психологиня, голова ГО «Елеос-Волинь», медична капеланка, волонтерка Наталія Райниш – «Військові та цивільні: невже ми настільки різні, щоб почути один одного?».

15.00 – 16.00 – голова ГО «Луцька міська організація Спілки воїнів АТО Волині», регіональний керівник мережі магазинів «Офіс Центр» у Волинській області Олег Кобилинський «Адаптація ветеранів у суспільстві. Що робити ветерану, та як йому допомогти після його звільнення з лав ЗСУ?».

16.30 – 17.30 – заступник декана факультету історії, політології та національної безпеки, старший викладач кафедри національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки, учасник бойових дій Тарас Літковець – «Роль козацького патріотизму у вітчизняній історії».

«Дух незламних»: на фестивалі біля Луцька організовують гутірки

«Дух незламних»: на фестивалі біля Луцька організовують гутірки

Модератори гутірок:

  • Заріна Дацик – начальниця відділу молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради
  • Юрій Семчук – директор КЗ «Луцький міський молодіжний центр.

Нагадаємо: фестиваль відбудеться 29-30 червня у селищі Рокині в Музеї історії сільського господарства Волині-скансен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів