Поділитись:

Парковку навпроти Центрального ринку забрали у приватного орендаря

Середа, 26 червня 2024, 11:05
Парковку навпроти Центрального ринку забрали у приватного орендаря

У Луцьку парковку, що навпроти Центрального ринку, передали у постійне користування комунальному підприємству «АвтоПаркСервіс».

Відповідне рішення ухвалили під час сесії міськради у середу, 26 червня.

«Надати в постійне користування комунальному підприємству «АвтоПаркСервіс» земельну ділянку на вул. Глушець у м. Луцьку площею 0,1462 га, для обслуговування денної стоянки автомобілів», – йдеться у рішенні.

Ділянка, яку віддали КП «АвтоПаркСервіс».Ділянка, яку віддали КП «АвтоПаркСервіс».

Депутат від фракції Громадянський рух «СВІДОМІ» Михайло Наход поцікавився, чому зараз приймають це рішення без ухвалених обіцяних норм.

«Попередньому орендарю земельної ділянки не продовжили договір оренди, обґрунтовуючи потребою реконструкції Центрального ринку та загалом Старого міста. Чому зараз надаємо цю земельну ділянку в постійне користування не прийнявши навіть обіцяної концепції?» – запитав Наход.

Михайло НаходМихайло Наход

Мер зазначив, що концепція в розробці і її проводить ГО «місто.перезавантаження». Також, на думку мера, це рішення, нібито, збільшить надходження у бюджет.

«Мені здається, що ми спотворюємо економічну конкуренцію, бо одному суб'єкту ми відмовляємо, бо не затверджена концепція, а іншому надаємо цю ділянку в оренду», – повідомив Михайло Наход.

Проте конструктивного пояснення депутати не почули щодо цього.

Зауважимо, що орендарем цієї території було приватне підприємство «СКОРПІОН-СЕРВІС».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів