Поділитись:

На Волині експосадовця посадили на 5 років за хабарництво

Понеділок, 24 червня 2024, 16:42
На Волині експосадовця посадили на 5 років за хабарництво

Експосадовця управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області за одержання неправомірної вигоди посадили на п'ять років.

Про це у понеділок, 24 червня, повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

«За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури суд визнав одного з колишніх керівників управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області винуватим в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що мова йде про колишнього заступника начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області Сергія Шумейка.

За даними слідства, у листопаді 2016 року посадовця, а також юриста та спеціаліста-проектанта, які були працівниками підприємств у сфері будівництва та проєктування, викрили у тому, що вони налагодили корупційний механізм із систематичним одержанням неправомірної вигоди від осіб, зацікавлених в отриманні дозвільних документів у сфері містобудівної діяльності.

Волинські правоохоронці задокументували факти одержання від громадян, які були замовниками нових будівництв, значних сум коштів, від 1000 до 2500 доларів США, за здійснення реєстрацій та безперешкодне отримання декларацій про початок будівельних робіт.На Волині експосадовця

Суд призначив експосадовцю покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням на два роки права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях, та з конфіскацією майна.

Окрім того, у дохід держави конфісковано понад 90 000 доларів США, більш як 10 000 євро та 61 500 гривень, вилучених у нього.

Спільників ексчиновника притягнули до кримінальної відповідальності у виді штрафів.

На Волині експосадовця посадили на 5 років за хабарництвоНа Волині експосадовця посадили на 5 років за хабарництво 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів