Поділитись:

У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)

Автор: Ольга Зейлик |
Понеділок, 24 червня 2024, 11:50
У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)

У луцькому «Сітіпарку» з'вилися нові мурали.

Як повідомили у галереї 4.8gallery, новий проєкт має назву «Покрокова схема уникнення реальності».

В цьому проєкті мисткиня Сомарі розповідає про пошук спокою всередині себе, в той час, коли зовнішній світ стає ворожим та жорстоким. Стіни галереї слугують окремими фрагментами одного сюжету, в якому авторка створює вигадані образи, за допомогою яких формує власний світ, де все за її правилами:

«Вигаданий світ – це те, що допомагає мені знайти сили для переживання болю та страждань реального світу. Я сподіваюся, що мої роботи стануть зупинкою, де кожен зможе перепочити і можливо знайти трохи більше наснаги для того, щоб продовжити свій шлях», – каже Сомарі.

У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)У центрі Луцька – нові яскраві мурали (фото)

СомаріСомарі
 

Довідково:

Художниця народилася в 1991 році в Сєвєродонецьку, схід України, Донбас. З 2022 року живе і працює в Німеччині.

Сомарі – українська художниця-фантастка, чий стиль візуального мистецтва є відгалуженням пост-графіті. Сучасні художні практики художниці зосереджені на створенні сюжету та міфології власного всесвіту з героями. Сомарі малює стіни, полотна, ліногравюри тощо. Вона моделює та виготовляє скульптури, цифрове мистецтво та створює доповнену реальність.

У 2022 році художниця намалювала кілька муралів у Берліні, Геттінгені в Німеччині, а також у Вірменії, Швейцарії та Польщі. У 2023 році вона співпрацювала з брендом одягу Uniqlo та створила мурал у співпраці з британським художником для пісенного конкурсу Євробачення в Ліверпулі. Її публічне мистецтво також можна знайти на домашньому стадіоні Санкт-Паулі в Гамбурзі та навколо нього. Того ж року вона створила мурал у Мюнхені та кількох містах Північної Македонії. У 2024 році Сомарі мала виставку в Музеї сучасного українського мистецтва та співпрацювала з Ugg для трьох муралів у Берліні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів